Neden Üye Olmalıyım ?

- Sistemimize üye olduğunuzda, daha hızlı ve kolay sipariş verebilir, geçmiş siparişlerinizi yönetebilirsiniz.

- Sistemimize üye olduğunuzda arzu ederseniz size özel hazırlayacağımız kampanya ve hediyelerden anında haberdar olacak ve size özel hazırlanan eşsiz fırsatlardan, indirim çeklerinden faydalanabileceksiniz.

- Sistemize üye olmak için bir bedel ödemeniz gerekmez, aksine kazançlı çıkar, üyelere özel fırsatlarımızdan yararlanırsınız.

Üyelik işlemleriyle ilgili yardım konuları

Üyelik işlemlerinizle ilgili her türlü konuda destek alabilmek için [email protected] adresimizi kullanabilir, ya da +90 216 457 04 04 numaralı telefondan destek alabilirsiniz. 

Üye Olmak İstiyorum

Üye Olmadan Alışveriş Yapabilir miyim?

Tabii ki yapabilirsiniz. Alışverişinizi tamamladıktan sonra kargonun gönderileceği adresi ve iletişim bilgilerinizi vermeniz yeterli.

Kredi Kartım Olmak Zorunda mı ?

Hayır, kredi kartı olmadan da Havale ve Kapıda Ödeme seçenekleriyle alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Hatta banka havale ile ödeme yaptığınızda sizler için tüm indirimlerin yanı sıra dip toplamda %3 daha ilave indirim sağlıyoruz! Ancak kapıda ödeme opsiyonunu seçmeniz durumunda tamamı kargo firması tarafından tahsil edilen bir ilave bedel daha olacak ne yazık ki.

Şifremi Unuttum ?
Hiç sorun değil, y
eni bir şifre oluşturabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimi Vermesem Olmaz mı ?

Bu durumda siparişinizi size ulaştırmamız zor olacak ne yazık ki. Ürün teslimine sorun yaşanmaması için iletişim bilgilerinizin güncel ve doğru olması zorunlu.

Sizinle Paylaştığım Kişisel Bilgilerin Güvenliğinden Nasıl Emin Olabilirim ?

Kişisel bilgilerinizin güvenliği bizler için her şeyden daha önemlidir. Üyelik esnasında bizimle paylaştığınız cep telefonu ve mail adresleriniz bizde gizli kalacak ve asla 3. kişilerle paylaşılmayacaktır.

Kredi Kartı Bilgilerimin Güvenliğiyle İlgili Endişelerim Var..

Tıpkı kişisel bilgilerinizin güvenliği gibi kredi kartı bilgilerinizin de güvenliği bizim için çok çok önemli. Biz asla sizin kredi kartı bilgilerinizi görmüyor, herhangi bir yerde kaydetmiyor, hiç bir şekilde erişemiyoruz. Ödeme ekranında karşınıza direk bankaya ait 3D güvenlik sistemli sanal POS uygulaması geliyor ve bu aşamada siz 128 Bit şifreli SSL hat üzerinden bankayla iletişime geçmiş oluyorsunuz. Bize sadece bankadan ödemenin onaylandığı veya onaylanmadığıyla ilgili bilgi geliyor, hiç bir şekilde kartınızla ilgili bir bilgi gelmiyor.

Kargo Paketinde Ne Olduğu Dışarıdan Anlaşılır mı ?

Asla. Paketin içeriği hakkında ne kargo personelinin, ne de paketi gören herhangi bir kimsenin bilgisi yoktur, anlayamaz.

- Paket dışarıdan içeriği ne olduğu anlaşılamayacak şekilde hazırlanır.
- Gönderici kısmında resmi şirket ünvanımız olan HG Sanal Mağazacılık Ltd. Şti. yazar.
- Paket içeriği tekstil ürünleri olarak tanımlanır.

Siparişimi Verdim, Şimdi Ne Olacak ?

Öncelikle sipariş verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Şimdi arkanıza yaslanın ve en hızlı şekilde siparişinizin elinize geçmesini bekleyin. Siparişiniz 1-3 iş günü içerisinde kargoya verilecek ve size siparişinizin her aşamasında e-posta ile bilgi veriyor olacağız. Arzu ederseniz kargo kodu ile sitemiz üzerinden veya kargo firmasının sitesi üzerinden siparişinizin durumunu izleyebileceksiniz.

Kargo Ücretini Ben mi Karşılayacağım ?

Alışveriş tutarınız KDV Dahil 100 TL ve üzeri olduğu sürece hayır

Siparişim Bana Ulaşmadı / Eksik Ulaştı ?

Kargo ara yüzünde size teslim edildiği göründüğü halde halen siparişiniz elinize ulaşmadıysa ya da eksik ulaştıysa lütfen [email protected] adresinden bize ulaşın, en kısa sürede konuya bakalım ve çözelim !

Siparişimi İptal Edebilir miyim ?

Tabii ki.  Siparişlerim bölümünden siparişinizi iptal edebilir, ya da [email protected] adresi üzerinden bizimle bu konuda iletişime geçebilirsiniz. Teslimattan veya Kargo aşamasından sonra yapılacak iptaller iade prosedürleri kapsamında değerlendirilecek.

Siparişimde Değişiklik Yapabilir miyim?

Evet. Henüz kargoya verilmemiş ürünlerinizde değişiklik yapabilmek için 
[email protected] adresi üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

İç Çamaşırında İade Olmuyormuş, Doğru mu?

Tam olarak değil. İç çamaşırı orjinal ambalajı koruma bandı açılmadığı sürece iade edilebilir ancak açılan iç çamaşırı ürünleri hijyen koşulları ve ilgili yasa gereği iade olamıyor maalesef. Ancak bu durum sitemize özgü bir durum değil, normal bir iç çamaşırı dükkanına da gitseniz deneyerek ürün alamazsınız. Siz olsanız daha önceden başkaları tarafından denenmiş bir çamaşırı almak ister miydiniz ?

Ancak hijyen problemi olmayan veya ambalajı açılmamış ürünleri tabii ki iade edebileceksiniz. Bunun için sitemiz üzerindeki iade adımlarını takip edebilir, ya da [email protected] adresi üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz. İade işlemi sonrasında tarafımıza ulaşan ürünlerin iade koşullarına uygunluğunun kontrolü sonrasında 7 gün içerisinde kartınıza ürün bedeli iadesi yapılacaktır. Eğer ödemeyi kapıda ödeme veya havale ile yaptıysanız, iade onayı sonrası sizden banka hesap bilgilerinizi rica ediyor olacağız.

Nedir ki bu SSL Dedikleri ?

SSL gönderilen bilginin kesinlikle ve sadece doğru adreste deşifre edilebilmesini sağlar. Bilgi gönderilmeden önce otomatik olarak şifrelenir ve sadece doğru alıcı tarafından deşifre edilebilir. Her iki tarafta da doğrulama yapılarak işlemin ve bilginin gizliliği ve bütünlüğü korunur.
SSL' in güvenlik gücü oturum anahtarının büyüklüğüne bağlıdır. En büyük SSL oturum anahtarı 128 bit olup sanal ticaret işlemleri için çok yüksek bir güvenlik sunar. 128 bit şifrelemenin kötü niyetle kırılması/çözülmesi hemen hemen imkansızdır. Ayrıca bir kırılma gerçekleşse bile oturum anahtarı sadece bir oturumda kullanılıp sonra imha edildiğinden dolayı, şifreyi kıran kişi başka hiç bir oturumu göremez.

Veri akışında kullanılan şifreleme yönteminin gücü kullanılan anahtar uzunluğuna bağlıdır. Anahtar uzunluğu bilginin korunması için çok önemlidir. Örneğin; 8 bit üzerinden bir iletimin çözülmesi son derece kolaydır. Bit, ikilik sayma düzeninde bir rakamı ifade eder. Bir bit, 0 veya 1 olmak üzere 2 farklı değer alabilir. 8 bit ise sadece 28=256 olası farklı anahtar içerir. Bir bilgisayar bu 256 farklı olasılığı sıra ile inceleyerek bir sonuca ulaşabilir. SSL protokolünde 40 bit ve 128 bit şifreleme kullanılmaktadır. 128 bit şifrelemede 2128 değişik anahtar vardır ve bu şifrenin çözülebilmesi çok büyük bir maliyet ve zaman gerektirir. Kötü niyetli bir kişinin 128 bit'lik şifreyi çözebilmesi için 1 milyon dolarlık yatırım yaptıktan sonra 67 yıl gibi bir zaman harcaması gerekir. Bu örnekten anlaşıldığı gibi SSL güvenlik sistemi tam ve kesin bir koruma sağlar.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR