Sizinle Paylaştığım Kişisel Bilgilerin Güvenliğinden Nasıl Emin Olabilirim ?

Kişisel bilgilerinizin güvenliği bizler için her şeyden daha önemlidir. Üyelik esnasında bizimle paylaştığınız cep telefonu ve mail adresleriniz bizde gizli kalacak ve üyelik sözleşmesinde de belirtildiği gibi "kendi bünyesinde müşteri profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla yapılacak çalışmaların dışında" asla 3. kişilerle paylaşılmayacaktır.

Kredi Kartı Bilgilerimin Güvenliğiyle İlgili Endişelerim Var..

Tıpkı kişisel bilgilerinizin güvenliği gibi kredi kartı bilgilerinizin de güvenliği bizim için çok çok önemli. Biz asla sizin kredi kartı bilgilerinizi görmüyor, herhangi bir yerde kaydetmiyor, hiç bir şekilde erişemiyoruz. Ödeme ekranında karşınıza direk bankaya ait 3D güvenlik sistemli sanal POS uygulaması geliyor ve bu aşamada siz 128 Bit şifreli SSL hat üzerinden bankayla iletişime geçmiş oluyorsunuz. Bize sadece bankadan ödemenin onaylandığı veya onaylanmadığıyla ilgili bilgi geliyor, hiç bir şekilde kartınızla ilgili bir bilgi gelmiyor.

Kargo Paketinde Ne Olduğu Dışarıdan Anlaşılır mı ?

Asla. Paketin içeriği hakkında ne kargo personelinin, ne de paketi gören herhangi bir kimsenin bilgisi yoktur, anlayamaz.

- Paket dışarıdan içeriği ne olduğu anlaşılamayacak şekilde hazırlanır.
- Gönderici kısmında resmi şirket ünvanımız olan HG Sanal Mağazacılık Ltd. Şti. yazar.
- Paket içeriği tekstil ürünleri olarak tanımlanır.

Web sitenize bağlantım güvenli midir?

Evet. Sitemize bağlandığınızda SSL sertifikamız devreye girer ve gönderilen bilginin kesinlikle ve sadece doğru adreste deşifre edilebilmesini sağlayan bir uçtan uca şifreleme sistemidir. Bilgi gönderilmeden önce otomatik olarak şifrelenir ve sadece doğru alıcı tarafından deşifre edilebilir. Her iki tarafta da doğrulama yapılarak işlemin ve bilginin gizliliği ve bütünlüğü korunur.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR